Hakkımızda

Alkor Boya 2003 yılında Gaziantep ‘ te inşaat sektöründe daha iyi hizmet vermek eksikliklerini gidermek yeniliklere öncülük etmek gayesiyle faaliyete başlamıştır.

Boya sektörünün mutfağı diye adlandıracağımız temelinden gelen uygulamacı ve yine temelden gelen bilgi, beceri, dürüstlük, kalite felsefesinden ödün vermeyen iki ortağın birleşmesinden meydana gelen Alkor Boya halen yurt içi ve yurt dışı boya, ısı yalıtım ve çeşitli dünya markası olan firmaların bayilikleriyle satış yaparak dünyayı daha keyifli, renkli ve huzurlu yaşanılır kılmak için çalışmaktadır.

Alkor boya Gaziantep ‘ teki 3.400 m² kapalı, 1.000 m² açık, Kahramanmaraş ‘ taki 1.500 m² kapalı işerinde Türkiye ‘ nin öncü kuruluşlarının distribütörlüklerini ve bayiliklerini yapmaktadır.

Deneyimli kadrosu ile müşterilerin güven satın almasını sağlamak için hizmet ve ürünlerini bunların çözümlerini sunabilmesinin etkili ve sürekli bir kalite sistemi ve politikasının uygulanmasına inanmış uzman kadrosu ile her geçen gün daha da kurumsallaşan hizmet kalitesini arttırmaya son derece önem veren bir kuruluştur.